Alem Sohbet

Hakkımızda

Hakkımızda

Öncelikli Misyonumuz ilk hedefimizin en başında Türkiye’nin öne gelen sohbet sunucusu olma çabası olduğunu belirtelim. Tabikide sizlere bu yüzden Chat yapma olanağı sunulmuştur. Başlıca çalışmalarımızın yanında SevgiSohbet.Com Türkiye’ de yaklaşık olarak 13 yıldır java tabanlı sohbet imkanı sağladığını dile getirelim. Sitemizi kullanıcılarımız modern teknoloji çağına uygun bir hale gelmiş biçimde modern teknoloji aletleriyle takip edebilirler. mIRC bölümümüzden ise SevgiSohbet.Com’a ait Sevgi Script programımızı indirebilir, Global odalarımızda sevgi ve aşka dair güzel insanlarla etkileşim halinde bulunabilir, insanlarla tanışabilir, Oyun bölümünden ise Sorucevap wb. oyunlarla vakit geçirebilir, Sohbet ağırlıklı sitemizin arkadaşlık bölümüne ise üye olup kendi arkadaş gruplarınızı oluşturabilir, mesaj atabilirsiniz bu bahsettiğimiz servislerin tamamı kullanıcılarımıza özel olarak ücretizdir.

Vizyonumuz

SevgiSohbet.Com Sohbet sunucusu olarak öncelikli sizlerin güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı yaratarak kullanıcıların eğlenceli ve zevkli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamak olacaktır.

 

Misyonumuz

Türk ahlak yapısına bağlı olarak tabikide tamamen seviyeli bir sohbet ve kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına imkan sağlamak olup kullanıcılarına seviyeli bir ortamda hizmet vermek olacaktır.

Doyasıya Sohbet Etmek İstemez misin? Hemen Aramıza katıl!